CZ PL DE EN

Služby

  • Ubytování pro rodiny
  • Ubytování pro CK
  • Stravování
  • Informační služby
  • Konferenční prostory
  • Organizace volnočasových aktivit pro děti a dospělé

Rezervace služeb

Využijte našeho průvodce pro rychlou internetovou rezervaci či nezávislou poptávku.

Rezervovat


Pálavské vinobraní 2018

Pálavské vinobraní 2018

Termín konání:  7. 9. 2018 - 10. 9. 2018
Místo konání:  Mikulov

 

Tradiční slavnost vína s řadou vystoupení známých hvězd mnoha žánrů, historickým průvodem, řemeslnou tržnicí, bohatým kulturním programem pro celou rodinu. 

Více než šedesát let se vínu každoročně vzdává hold o druhém zářijovém víkendu a i letos město termín dodrží. Desetitisíce lidí přijedou prožít pod Pálavu babí léto, vidět průvod krále Václava IV. s družinou, ochutnat letošní burčák, potěšit chuťové buňky gastronomickými specialitami a zažít výjimečnou kulturní show kapel a interpretů mnoha žánrů a generací. 

Vystoupí prestižní národopisné soubory, cimbálové muziky i dechové hudby a chybět nebudou ani koncerty hvězd české i zahraniční hudební scény. Velkým jevištěm se stává celé město a památky okolí. Akce zaplní Náměstí, probíhají na Kozím hrádku, v amfiteátru, v zámecké zahradě i na zámku. Organizátoři nabídnou v programu pro děti spoustu her, soutěží a atrakcí.

Více informací k programu naleznete na: 

www.palavske-vinobrani.cz

Pro návštěvníky festivalu nabízíme levné ubytování poblíž centra, zámeckých zahrad a hned vedle amfiteátru. Pro rezervaci piště na [email protected] nebo volejte 519 512 720.

 

Cena ubytování: 600 Kč / osoba / noc

Ubytovací a rekreační poplatek 21 Kč/osoba není v ceně zahrnut.