CZ PL DE EN

Služby

  • Ubytování pro rodiny
  • Ubytování pro CK
  • Stravování
  • Informační služby
  • Konferenční prostory
  • Organizace volnočasových aktivit pro děti a dospělé

Rezervace služeb

Využijte našeho průvodce pro rychlou internetovou rezervaci či nezávislou poptávku.

Rezervovat


Turistické zajímavosti

Pálava

Přijeďte objevit krásy regionu Pálava. Unikátní oblast plná přírodních krás láká k procházkám, turistickým výletům, projížďkám na kole a dalším aktivitám. Krásy pálavské přírody a parkové krajiny Lednicko-valtického areálu oceníte při putování pěšky, na kole či na koni. Prožijete u nás jedinečná setkání s odkazem dávných kultur, překrásnou architekturou a uměleckými díly. 
Těšit se můžete na živou hudbu, tanec, zpěv, vynikající víno a domácí kuchyni. 

Číst dál

Mikulov

Jen málokteré město může nabídnout tak pestrou směsici historických, kulturních a relaxačních aktivit jako Mikulov. Pojďme si představit to pomyslné „nej“ co byste si neměli při návštěvě Mikulova ujít. Centrum města v čele s náměstím rozhodně stojí za prohlídku – z penzionu jste zde za dvě minuty odpočinkové chůze. Samotné náměstí je často dějištěm rozličných kulturních akcí. Přes den žije a v noci se zahaluje do hávu plného romantiky a klidu.

Číst dál

Novomlýnské nádrže

Nedílnou součástí tohoto koutu jižní Moravy je i nádrž Nové mlýny, která spoluvytváří zdejšího génia loci. Soustava tří přehradních vodních nádrží pod Pálavou (Horní Mušovská, Střední Věstonická, Dolní Novomlýnská) vytváří jedinečný komplex obrovských vodních ploch, ostrůvků a pobřežních hrází na řece Dyji.  

Číst dál

Zábava a kultura

Mikulov patří mezi významné kulturní města s bohatým kulturním životem počas celého roku. Svým významem přesahuje Mikulov hranice regionu. Z významných akcí stojí za pozornost červencový Mezinárodní kytarový festival, srpnové výtvarné sympozium "dílna" a trojice zářijových akcí: mezinárodní festival sborového zpěvu Kampanila, Pálavské vinobraní a Mariánská pouť na Svatý kopeček.

Číst dál

Vinařství

Není náhodou, že jméno této jedinečné oblasti nese i odrůda vína (Pálava – kříženec Tramín červený a Müller Thurgau). Právě unikátní vápencové podloží a silné jižní slunce tvoří charakter místních vín. Konečně pohled na sluncem zalitá a vinohrady posetá úpatí, nenechá nikoho na pochybách o tom, jak se zde daří vinné révě.

Číst dál

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je stále populárnější místo pro trávení aktivní dovolené. Na své si tady přijde každý, kdo má rád pěší turistiku, cykloturistiku nebo jízdu na koni. Areál je úchvatný zejména díky kombinaci jedinečných přírodních podmínek a významného kulturního bohatství, což ve výsledku dává této lokalitě nepopsatelnou atmosféru, kterou prostě musíte zažít na vlastní kůži.

Číst dál