CZ PL DE EN

Služby

  • Ubytování pro rodiny
  • Ubytování pro CK
  • Stravování
  • Informační služby
  • Konferenční prostory
  • Organizace volnočasových aktivit pro děti a dospělé

Rezervace služeb

Využijte našeho průvodce pro rychlou internetovou rezervaci či nezávislou poptávku.

Rezervovat


Mikulov

Mikulov

TIP: Výlet na Svatý Kopeček

Kdo by ho neznal. Dominanta Mikulova nabízí po krátké procházce jedny z nekrásnějších výhledů na město a jeho okolí. Na jeho vrcholu (363 m n. m.) se nachází kostel sv. Šebestiána. Siluetu Svatého Kopečku najdete v našem logu, nicméně nejpohodlněji ji můžete pozorovat z naší terasy, či celé řady pokojů. Cesta na vrchol začíná kousek od našeho hotelu, proto nic nebrání tomu, uspořádat si piknik s panorama Pálavy a Mikulova před sebou.

 

TIP: Navštivte zámek a Dietrichsteinskou hrobku

Historie zámku sahá až do první poloviny 13. století, kdy se stal majetkem Liechtensteinů.  Současná podoba je dílem rodu Dietrichsteinů a odpovídá plánům z počátku 18. st. Na konci II. světové války zámek vyhořel. Po nákladné rekonstrukci opět získal svou tvář a nyní je v péči Regionálního muzea. Pro návštěníky nabízí několik expozic. 

 

TIP: Výlet na Kozí hrádek

Původně obranná věž vystavěná v 15. st. na špatně přístupné skalnaté části kopce, nedaleko historického centra Mikulova je dnes oblíbeným místem procházek a oddechu. Na věž lze vystoupat a vychutnat si krásné výhledy do okolí. Že je otevřeno, poznáte podle vyvěšené vlajky na vrcholu.

 

TIP: Navštivte unikátní Jeskyň na Turoldu

Více jak 1 km chodeb, síní a dómů představuje největší jeskyně v oblasti Pálavy. Jejich návštěva je příjemným zpestřením návštěvy Mikulova. 

 

TIP: Turistické informece

Ještě více informací o mikulovských památkách naleznete na oficiálních stránkách města Mikulova.