CZ PL DE EN

Služby

  • Ubytování pro rodiny
  • Ubytování pro CK
  • Stravování
  • Informační služby
  • Konferenční prostory
  • Organizace volnočasových aktivit pro děti a dospělé

Rezervace služeb

Využijte našeho průvodce pro rychlou internetovou rezervaci či nezávislou poptávku.

Rezervovat


Zábava a kultura

Zábava a kultura

 

Degustace vína
Degustační galerie Pálava nabízí unikátní možnost soukromých degustací. K ochutnání je k dispozici několik desítek vzorků pokrývající produkci jak našeho vinařství Galant, tak místních vinařů za skvělé ceny. Srovnejte si mezi sebou například tři vzorky Ryzlinku rýnského a od toho nejlepšího si objednejte klidně celou láhev. Tu si můžete vypít přímo u nás (a třeba jí doplnit něčím dobrým z naší restaurace) nebo si ji odnést domů.
 
Pikniky a grilování
Vyražte na piknik. Piknikový koš vám naplníme dle přání dobrým jídlem a skvělým vínem. Na vás je vzít deku pod rameno a vyrazit hledat to nejlepší místo.
 
Vinná turistika a projížďky na kole
Objevovat krásy Mikulova a regionu Pálava můžete na kole i pěšky. Pro ty pohodnější z vás je připravena Degustační galerie Pálava se 150-200 druhy vína. Tolik vinařů byste nestihli navštívit ani za dva měsíce prázdnin!
 
Exkurze do vinohradu
Zajímalo by Vás a Vaše přátele, jaké práce probíhají ve vinohradu a jak se rodí vinná réva? Domluvte si termín exkurze a vaše přání se může velmi rychle stát realitou.
 
Kulturní akce a koncerty
V Mikulově se stále něco děje. Výstavy, koncerty, festivaly, promítání uměleckých filmů. Každý víkend je co dělat. Tedy nejen o slavnostním vinobraní je v Mikulově živo.